Şirketimiz hakkında

Firmamız 25/09/1989 tarihinde Yeni Sanayi’de kurulmuştur.05/10/2002 tarihinde ise OSTİM Şubemiz ; 01/04/2007 Tarihinde Sincan Organize Şubemiz faaliyete geçmiştir.
İlk günkü heyecanımızla kuruluşumuzdan bu yana,tüm personelimiz ile her zaman güler yüzlü,sevecen hizmet vermeyi ilke edindik ve müşterilerimizle iyi bir dost olmayı hedefledik.

1992 yılında aldığımız SKF Distribütörlüğü ile değerli müşterilerimize daha kaliteli ve güvenli hizmet sunmayı ; uzman kadromuz ve mühendislik birimimiz ile alanımızla ilgili her konuda yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Çalışma alanımızda Sanayi Rulmanları,Rulman Yatakları,Rulman Montaj-Demontaj ürünleri ,Rulman Gresi,Minyatür Seri,V Kayışı,Zaman Kayışı,Sızdırmazlık Elemanları,Güç Aktarım Ürünleri (kasnak-burçlu kasnak-kaplin-zincir-zincir dişli),Keçe,Oring,Salmastra,Sekman gibi ürünler bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ilk sırada yer almıştır.Bunun için ürün yelpazemizi geniş tutarak her türlü ihtiyacınıza cevap verebilmeyi amaçlıyoruz.