Yönetim Kurulu Başkanı

Murat TUNCEL

Hayatı yaşamak mı? Yoksa yaşadığımız hayata değer katmak mı?

Dünya’ya geldiğimiz andan itibaren herkesin bir rolü var ve üstümüze düşen bu rolü en yakışır, en hayırlı ölümsüz eser ile yaşamak, yaşatmak gayreti içerisindeyiz.
İş hayatına adım attığımız 25.09.1989 yılından itibaren büyüme gayreti içerisinde olur iken; etik değerlerimizden, ilkelerimizden ve sosyal sorumluluklarımızdan asla ödün vermemeyi hedef edindik. İlk günkü heyecan ve enerjimiz ile tüm dost ve müşterilerimizle mükemmellik kültürünü çözüm ortaklığımız ile pekiştirdik.

Kurumsal yapımız ile ülke ekonomisine dün, bugün ve gelecekte daha iyi hizmet sunmayı amaç edinerek 29 yıllık şirket tarihimizde alınmış kararların ve bunların getirmiş olduğu sonuçlar, büyüyen ve olgunlaşan kurumsal hafızamız için önemli değerlerdir. Gelecek için bu doğrultuda ilerlerken; erdemli iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymanın ne derece önemli olduğunu tüm çalışma arkadaşlarımıza ve müşterilerimize anımsatmaya devam edeceğiz.
Bizlerin bugünlere gelmesinde emeği geçen tüm dostlarımıza; müşterilerimize ve üstün gayretli, özverili çalışan Murat Rulman ailesine teşekkürü bir borç bilirim.
Hepinize saygı, sevgi ve selamlarımı sunarım.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Murat TUNCEL